Web Sitesi Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı

İşbu siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu “Kullanım Şartları ve Yasal Şartlar” da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

Özel Isparta Hastanesi işbu “Kullanım Şartları ve Yasal Şartlar” ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek site kullanıcısının sorumluluğundadır. Özel Isparta Hastanesi ´nin, değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Özel Isparta Hastanesi sitesinin hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Sitenin Kullanımı İle İlgili Hükümler

Özel Isparta Hastanesi sitesindeki bağlantılar sizi Özel Isparta Hastanesi sitesinin dışına götürebilir ve Özel Isparta Hastanesi, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Özel Isparta Hastanesi, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Özel Isparta Hastanesi veya bağlı şirketlerinin , bu sitenin oluşturulması- üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan 3.şahıs niteliğinde ki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz. Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyalarının virüslerden, wormlardan veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder. Web sitesi siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları “oldukları gibi” sağlamaktadır ve web sitesi hakkında veya web sitesi yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır. Özel Isparta Hastanesi sitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

Yasal Uyarı

Özel Isparta Hastanesi Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır.

Sitemizdeki bilgiler, hekim muayenesi ve hekimlerin konsültasyon sonucu sağlanan bilgiler ile kıyaslanamaz. Kaynaklarda belirtilen görüşler ve dökümanlar, açıkça belirtilmediği takdirde Özel Isparta Hastanesi´ nin resmi görüşlerini yansıtmamaktadır.

Telif

Sitede yayınlanan içeriklerin hazırlanmasında doktorlarımızın ve çalışanlarımızın web sayfalarından da faydalanılmıştır. Sitede ki hiçbir öğe ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Telif hakkı Özel Isparta Hastanesi A.Ş.´ ne aittir.

© 2021 Her hakkı Özel Isparta Hastanesine aitir. Son Güncelleme 11/24/2021 2:24:09 PM  tarihinde  tarafından yapılmıştır. Web Destek: ajansparta